Translation of Blaskan: Albanian Glossary

50 / 50 Strings (100 %)

Validator: bujku. More information.

1
Filter ↓ Sort ↓ All (50) Untranslated (0) Waiting (0) Fuzzy (0) Warnings (0) Current Filter (1)
Prio Original string Translation
Blaskan is a high quality, minimal theme focused on what WordPress does best, blogging. It sports a fully responsive layout that works well on all devices. Supports custom background, custom header, and featured image thumbnails in posts. Blaskan është një temë minimale, shumë cilësore, e përqendruar në atë çka bën më mirë WordPress-i, blogimin. Vjen me një skemë grafike krejtësisht reaguese, e cila funksionon mirë në të gjitha pajisjet. Mbulon sfond të përshtatur, krye të përshtatura, dhe miniatura figurash të zgjedhura në postime. Details

Blaskan is a high quality, minimal theme focused on what WordPress does best, blogging. It sports a fully responsive layout that works well on all devices. Supports custom background, custom header, and featured image thumbnails in posts.

Blaskan is a high quality, minimal theme focused on what WordPress does best, blogging. It sports a fully responsive layout that works well on all devices. Supports custom background, custom header, and featured image thumbnails in posts.

Blaskan është një temë minimale, shumë cilësore, e përqendruar në atë çka bën më mirë WordPress-i, blogimin. Vjen me një skemë grafike krejtësisht reaguese, e cila funksionon mirë në të gjitha pajisjet. Mbulon sfond të përshtatur, krye të përshtatura, dhe miniatura figurash të zgjedhura në postime.

You have to log in to edit this translation.

or Cancel

Meta

Status:
current
Comment:
Description of the plugin/theme
Date added:
2014-12-30 23:09:50 GMT
Translated by:
bujku
References:
  • wp-content/themes/pub/blaskan/style.css:0
Priority:
normal
More links:
Loading…
Loading…
Loading…
Loading…
1
Legend:
Current
Waiting
Fuzzy
Old
With warnings

Export as