Translation of Blogum: Albanian Glossary

57 / 57 Strings (100 %)

Validator: bujku. More information.

1
Filter ↓ Sort ↓ All (57) Untranslated (0) Waiting (0) Fuzzy (0) Warnings (0) Current Filter (1)
Prio Original string Translation
Blogum is a simple, clean, and grid-based theme designed in a modern and minimalist style with a great attention to detail. It comes with supports for several post formats, including image, gallery, and aside. Includes a full-width template for dropping the sidebar on pages. Blogum është një temë e thjeshtë, e qëruar, e bazuar në rrjeta, e hartuar në një stil modern dhe minimalist, me kujdes të veçantë mbi hollësitë. Ju sjell mbulim për disa formate postimesh, përfshi figura, galeri, dhe mënjana. Përfshin një gjedhe për gjerësi të plotë, për të hequr qafe anështyllën në faqe. Details

Blogum is a simple, clean, and grid-based theme designed in a modern and minimalist style with a great attention to detail. It comes with supports for several post formats, including image, gallery, and aside. Includes a full-width template for dropping the sidebar on pages.

Blogum is a simple, clean, and grid-based theme designed in a modern and minimalist style with a great attention to detail. It comes with supports for several post formats, including image, gallery, and aside. Includes a full-width template for dropping the sidebar on pages.

Blogum është një temë e thjeshtë, e qëruar, e bazuar në rrjeta, e hartuar në një stil modern dhe minimalist, me kujdes të veçantë mbi hollësitë. Ju sjell mbulim për disa formate postimesh, përfshi figura, galeri, dhe mënjana. Përfshin një gjedhe për gjerësi të plotë, për të hequr qafe anështyllën në faqe.

You have to log in to edit this translation.

or Cancel

Meta

Status:
current
Comment:
Description of the plugin/theme
Date added:
2014-12-10 17:29:44 GMT
Translated by:
bujku
References:
  • wp-content/themes/pub/blogum/style.css:0
Priority:
normal
More links:
Loading…
Loading…
Loading…
Loading…
1
Legend:
Current
Waiting
Fuzzy
Old
With warnings

Export as