Translations of Original 24678 in WordPress.com

Prio Locale Original string Translation
af Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Gedeaktiveer <span class="count">(%s)</span>
  • Gedeaktiveer <span class="count">(%s)</span>
Details
Afrikaans (af)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Gedeaktiveer <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Gedeaktiveer <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ar Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • معطّلة <span class="count">(%s)</span>
  • معطّلة <span class="count">(%s)</span>
  • معطّلة <span class="count">(%s)</span>
  • معطّلة <span class="count">(%s)</span>
  • معطّلة <span class="count">(%s)</span>
  • معطّلة <span class="count">(%s)</span>
Details
Arabic (ar)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 0

معطّلة <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 1

معطّلة <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2

معطّلة <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 3, 4, 5

معطّلة <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 11, 12, 13

معطّلة <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 100, 101, 102

معطّلة <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
as Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • নিষ্ক্ৰিয় <span class="count">(%sটা)</span>
  • নিষ্ক্ৰিয় <span class="count">(%sটা)</span>
Details
Assamese (as)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

নিষ্ক্ৰিয় <span class="count">(%sটা)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

নিষ্ক্ৰিয় <span class="count">(%sটা)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ast Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Desactivóse <span class="count">(%s)</span>
  • Desactiváronse <span class="count">(%s)</span>
Details
Asturian (ast)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactivóse <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactiváronse <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
az Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • <span class="count">(%s)</span> Aktiv olmayan
  • <span class="count">(%s)</span> Aktiv olmayan
Details
Azerbaijani (az)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> Aktiv olmayan

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> Aktiv olmayan

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
bel Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Выключана <span class="count">(%s)</span>
  • Выключана <span class="count">(%s)</span>
  • Выключана <span class="count">(%s)</span>
Details
Belarusian (bel)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 21, 31

Выключана <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Выключана <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Выключана <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
bg Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Изключен <span class="count">(%s)</span>
  • Изключени <span class="count">(%s)</span>
Details
Bulgarian (bg)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Изключен <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Изключени <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
bn Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • নিষ্ক্রীয় <span class="count">(%s)</span>
  • নিষ্ক্রীয় <span class="count">(%s)</span>
Details
Bengali (bn)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

নিষ্ক্রীয় <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

নিষ্ক্রীয় <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
bo Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • སྤྱད་མེད་པ། <span class="count">(%s)</span>
Details
Tibetan (bo)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

སྤྱད་མེད་པ། <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
bs Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>
  • Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>
  • Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>
Details
Bosnian (bs)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 21, 31

Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ca Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Inhabilitat <span class="count">(%s)</span>
  • Inhabilitats <span class="count">(%s)</span>
Details
Catalan (ca)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Inhabilitat <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Inhabilitats <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ckb Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • ناچالاکە <span class="count">(%s)</span>
  • ناچالاکە <span class="count">(%s)</span>
Details
Kurdish (Sorani) (ckb)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

ناچالاکە <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

ناچالاکە <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
cs Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Zakázané <span class="count">(%s)</span>
  • Zakázané <span class="count">(%s)</span>
  • Zakázané <span class="count">(%s)</span>
Details
Czech (cs)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1

Zakázané <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Zakázané <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Zakázané <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
cy Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Analluogwyd <span class="count">(%s)</span>
  • Analluogwyd <span class="count">(%s)</span>
  • Analluogwyd <span class="count">(%s)</span>
  • Analluogwyd <span class="count">(%s)</span>
Details
Welsh (cy)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1

Analluogwyd <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2

Analluogwyd <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 3, 4

Analluogwyd <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 8, 11

Analluogwyd <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
da Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Deaktiveret <span class="count">(%s)</span>
  • Deaktiveret <span class="count">(%s)</span>
Details
Danish (da)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deaktiveret <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deaktiveret <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
de Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>
  • Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>
Details
German (de)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
de (formal) Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>
  • Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>
Details
German (Formal) (de)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
de-ch Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>
  • Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>
Details
German (Switzerland) (de-ch)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deaktiviert <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
el Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Απενεργοποιημένο <span class="count">(%s)</span>
  • Απενεργοποιημένα <span class="count">(%s)</span>
Details
Greek (el)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Απενεργοποιημένο <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Απενεργοποιημένα <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
en-gb Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Disabled <span class="count">(%s)</span>
  • Disabled <span class="count">(%s)</span>
Details
English (UK) (en-gb)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
eo Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Malebligita <span class="count">(%s)</span>
  • Malebligitaj <span class="count">(%s)</span>
Details
Esperanto (eo)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Malebligita <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Malebligitaj <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
es Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Desactivado <span class="count">(%s)</span>
  • Desactivados <span class="count">(%s)</span>
Details
Spanish (es)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactivado <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactivados <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
es-cl Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Deshabilitado <span class="count">(%s)</span>
  • Deshabilitados <span class="count">(%s)</span>
Details
Spanish (Chile) (es-cl)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deshabilitado <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deshabilitados <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
es-mx Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Deshabilitar <span class="count">(%s)</span>
  • Desactivados <span class="count">(%s)</span>
Details
Spanish (Mexico) (es-mx)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deshabilitar <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactivados <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
es-pr Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Desactivado <span class="count">(%s)</span>
  • Desactivados <span class="count">(%s)</span>
Details
Spanish (Puerto Rico) (es-pr)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactivado <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactivados <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
et Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>
  • Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>
Details
Estonian (et)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
eu Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • <span class="count">(%s)</span> desgaituta
  • <span class="count">(%s)</span> desgaituta
Details
Basque (eu)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> desgaituta

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> desgaituta

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
fa Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • <span class="count">(%s)</span> غیرفعال
Details
Persian (fa)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> غیرفعال

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
fi Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Poissa käytöstä <span class="count">(%s)</span>
  • Poissa käytöstä <span class="count">(%s)</span>
Details
Finnish (fi)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Poissa käytöstä <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Poissa käytöstä <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
fr Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Désactivé <span class="count">(%s)</span>
  • Désactivés <span class="count">(%s)</span>
Details
French (fr)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 0, 1

Désactivé <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Désactivés <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
fr-be Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Désactivé <span class="count">(%s)</span>
  • Désactivés <span class="count">(%s)</span>
Details
French (Belgium) (fr-be)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Désactivé <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Désactivés <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
fr-ca Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Désactivé <span class="count">(%s)</span>
  • Désactivés <span class="count">(%s)</span>
Details
French (Canada) (fr-ca)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Désactivé <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Désactivés <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ga Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • As feidhm <span class="count">(%s)</span>
  • As feidhm <span class="count">(%s)</span>
  • As feidhm <span class="count">(%s)</span>
  • As feidhm <span class="count">(%s)</span>
  • As feidhm <span class="count">(%s)</span>
Details
Irish (ga)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1

As feidhm <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2

As feidhm <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 3, 4

As feidhm <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 7, 8, 9

As feidhm <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 11, 12, 13

As feidhm <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
gd Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • À comas <span class="count">(%s)</span>
  • À comas <span class="count">(%s)</span>
  • À comas <span class="count">(%s)</span>
  • À comas <span class="count">(%s)</span>
Details
Scottish Gaelic (gd)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 11

À comas <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 12

À comas <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 3, 4, 5

À comas <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 20, 21

À comas <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
gl Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Desactivado <span class="count">(%s)</span>
  • Desactivados <span class="count">(%s)</span>
Details
Galician (gl)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactivado <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactivados <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
gu Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • અસક્રિય <span class="count">(%s)</span>
  • અસક્રિય <span class="count">(%s)</span>
Details
Gujarati (gu)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

અસક્રિય <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

અસક્રિય <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
he Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • מכובה <span class="count">(%s)</span>
  • מכובים <span class="count">(%s)</span>
Details
Hebrew (he)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

מכובה <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

מכובים <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
hi Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • अक्षम <span class="count">(%s)</span>
  • अक्षम <span class="count">(%s)</span>
Details
Hindi (hi)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

अक्षम <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

अक्षम <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
hr Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Onemogućena <span class="count">(%s)</span>
  • Onemogućene <span class="count">(%s)</span>
  • Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>
Details
Croatian (hr)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 21, 31

Onemogućena <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Onemogućene <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
hu Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • <span class="count">(%s)</span> kikapcsolva
  • <span class="count">(%s)</span> kikapcsolva
Details
Hungarian (hu)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> kikapcsolva

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> kikapcsolva

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
hy Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Արգելված <span class="count">(%s)</span>
  • Արգելված <span class="count">(%s)</span>
Details
Armenian (hy)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Արգելված <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Արգելված <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
id Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Dinonaktifkan <span class="count">(%s)</span>
  • Dinonaktifkan <span class="count">(%s)</span>
Details
Indonesian (id)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 0, 1

Dinonaktifkan <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Dinonaktifkan <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
is Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • <span class="count">(%s)</span> óvirk
  • <span class="count">(%s)</span> óvirk
Details
Icelandic (is)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 21, 31

<span class="count">(%s)</span> óvirk

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 2, 3

<span class="count">(%s)</span> óvirk

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
it Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Disabilitato <span class="count">(%s)</span>
  • Disabilitati <span class="count">(%s)</span>
Details
Italian (it)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabilitato <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabilitati <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ja Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • 無効 <span class="count">(%s)</span>
Details
Japanese (ja)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

無効 <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ka Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • გამორთულია <span class="count">(%s)</span>
Details
Georgian (ka)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

გამორთულია <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
kab Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Yexsi <span class="count">(%s)</span>
  • Xsin <span class="count">(%s)</span>
Details
Kabyle (kab)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 0, 1

Yexsi <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Xsin <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
kk Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Disabled <span class="count">(%s)</span>
  • Disabled <span class="count">(%s)</span>
Details
Kazakh (kk)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
km Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • បាន​បិទ <span class="count">(%s)</span>
Details
Khmer (km)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

បាន​បិទ <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
kmr Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Neçalak <span class="count">(%s)</span>
  • Neçalak <span class="count">(%s)</span>
Details
Kurdish (Kurmanji) (kmr)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Neçalak <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Neçalak <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
kn Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • <span class="count">(%s)</span> ಅನ್ನು ನಿಷ್ಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸಲಾಗಿದೆ
  • <span class="count">(%s)</span> ಗಳನ್ನು ನಿಷ್ಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸಲಾಗಿದೆ
Details
Kannada (kn)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> ಅನ್ನು ನಿಷ್ಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸಲಾಗಿದೆ

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> ಗಳನ್ನು ನಿಷ್ಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸಲಾಗಿದೆ

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ko Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • 사용불가 테마 <span class="count">(%s)</span>
Details
Korean (ko)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

사용불가 테마 <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
lo Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • ​ປິດ​ການ​ໃຊ້​ງານ <span class="count">(%s)</span>
Details
Lao (lo)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

​ປິດ​ການ​ໃຊ້​ງານ <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
lt Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Išjungta <span class="count">(%s)</span>
  • Išjungta <span class="count">(%s)</span>
  • Išjungta <span class="count">(%s)</span>
Details
Lithuanian (lt)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 21, 31

Išjungta <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Išjungta <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 10, 11

Išjungta <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
lv Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Atspējots <span class="count">(%s)</span>
  • Atspējoti <span class="count">(%s)</span>
  • Atspējota <span class="count">(%s)</span>
Details
Latvian (lv)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 21, 31

Atspējots <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Atspējoti <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0

Atspējota <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
me Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>
  • Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>
  • Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>
Details
Montenegrin (me)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 21, 31

Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
mk Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Оневозможено <span class="count">(%s)</span>
  • Оневозможени <span class="count">(%s)</span>
Details
Macedonian (mk)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 11, 21

Оневозможено <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 2, 3

Оневозможени <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ml Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • നിർവീര്യമാക്കുക <span class="count">(%s)</span>
  • നിർവീര്യമാക്കുക <span class="count">(%s)</span>
Details
Malayalam (ml)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

നിർവീര്യമാക്കുക <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

നിർവീര്യമാക്കുക <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
mr Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • निष्क्रिय <span class="count">(%s)</span>
  • अक्षम <span class="count">(%s)</span>
Details
Marathi (mr)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

निष्क्रिय <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

अक्षम <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ms Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Dilumpuhkan <span class="count">(%s)</span>
Details
Malay (ms)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Dilumpuhkan <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
mya Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • <span class="count">(%s)</span> ခု ပိတ်ထားသည်
  • <span class="count">(%s)</span> ခု ပိတ်ထားသည်
Details
Burmese (mya)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> ခု ပိတ်ထားသည်

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> ခု ပိတ်ထားသည်

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ne Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • असक्षम <span class="count">(%s)</span>
  • असक्षम <span class="count">(%s)</span>
Details
Nepali (ne)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

असक्षम <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

असक्षम <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
nl Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>
  • Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>
Details
Dutch (nl)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
nn Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Slege av <span class="count">(%s)</span>
  • Slegne av <span class="count">(%s)</span>
Details
Norwegian Nynorsk (nn)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Slege av <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Slegne av <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
no Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Deaktivert <span class="count">(%s)</span>
  • Deaktiverte <span class="count">(%s)</span>
Details
Norwegian (bokmål) (no)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deaktivert <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Deaktiverte <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
oci Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Desactivat <span class="count">(%s)</span>
  • Desactivats <span class="count">(%s)</span>
Details
Occitan (oci)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 0, 1

Desactivat <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Desactivats <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
pa Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • ਬੰਦ <span class="count">(%s)</span>
  • ਬੰਦ <span class="count">(%s)</span>
Details
Punjabi (pa)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

ਬੰਦ <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

ਬੰਦ <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
pl Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Wyłączone <span class="count">(%s)</span>
  • Wyłączone <span class="count">(%s)</span>
  • Wyłączone <span class="count">(%s)</span>
Details
Polish (pl)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1

Wyłączone <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Wyłączone <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Wyłączone <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ps Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • غيرفعال <span class="count">(%s)</span>
  • غيرفعال <span class="count">(%s)</span>
Details
Pashto (ps)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

غيرفعال <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

غيرفعال <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ps Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • تنها: غيرفعال <span class="count">(%s)</span>
  • تول: غيرفعال <span class="count">(%s)</span>
Details
Pashto (ps)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

تنها: غيرفعال <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

تول: غيرفعال <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
pt Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Desactivado <span class="count">(%s)</span>
  • Desactivados <span class="count">(%s)</span>
Details
Portuguese (pt)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactivado <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Desactivados <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
pt-br Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Desativado <span class="count">(%s)</span>
  • Desativados <span class="count">(%s)</span>
Details
Brazilian Portuguese (pt-br)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 0, 1

Desativado <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Desativados <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ro Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Dezactivată <span class="count">(%s)</span>
  • Dezactivate <span class="count">(%s)</span>
  • Dezactivate <span class="count">(%s)</span>
Details
Romanian (ro)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1

Dezactivată <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 2, 3

Dezactivate <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 20, 21, 22

Dezactivate <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ru Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Неактивно <span class="count">(%s)</span>
  • Неактивно <span class="count">(%s)</span>
  • Неактивно <span class="count">(%s)</span>
Details
Russian (ru)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 21, 31

Неактивно <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Неактивно <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Неактивно <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
si Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • <span class="count">(%s)</span> අක්‍රීය කළා
  • <span class="count">(%s)</span> අක්‍රීය කළා
Details
Sinhala (si)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> අක්‍රීය කළා

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

<span class="count">(%s)</span> අක්‍රීය කළා

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
sk Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Vypnutá <span class="count">(%s)</span>
  • Vypnuté <span class="count">(%s)</span>
  • Vypnutých <span class="count">(%s)</span>
Details
Slovak (sk)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1

Vypnutá <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Vypnuté <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Vypnutých <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
skr Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • غیرفعال تھی ڳیا <span class="count">(%s)</span>
  • غیرفعال تھی ڳیا <span class="count">(%s)</span>
Details
Saraiki (skr)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 0, 1

غیرفعال تھی ڳیا <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

غیرفعال تھی ڳیا <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
sl Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Onemogočen <span class="count">(%s)</span>
  • Onemogočena <span class="count">(%s)</span>
  • Onemogočeno <span class="count">(%s)</span>
  • Onemogočeni <span class="count">(%s)</span>
Details
Slovenian (sl)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 101, 201

Onemogočen <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 102, 202

Onemogočena <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 3, 4, 103

Onemogočeno <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Onemogočeni <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
snd Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • ناقابل <span class="count">(%s)</span>
  • ناقابل <span class="count">(%s)</span>
Details
Sindhi (snd)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

ناقابل <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

ناقابل <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
so Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Xayiran <span class="count">(%s)</span>
  • Xayiran <span class="count">(%s)</span>
Details
Somali (so)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Xayiran <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Xayiran <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
sq Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • E çaktivizuar <span class="count">(%s)</span>
  • Të çaktivizuara <span class="count">(%s)</span>
Details
Albanian (sq)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

E çaktivizuar <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Të çaktivizuara <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
sr Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Онемогућене <span class="count">(%s)</span>
  • Онемогућене <span class="count">(%s)</span>
  • Онемогућене <span class="count">(%s)</span>
Details
Serbian (sr)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 21, 31

Онемогућене <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Онемогућене <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Онемогућене <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
sv Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Inaktiverad <span class="count">(%s)</span>
  • Inaktiverade <span class="count">(%s)</span>
Details
Swedish (sv)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Inaktiverad <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Inaktiverade <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ta Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • முடக்கப்பட்டது <span class="count">(%s)</span>
  • முடக்கப்பட்டது <span class="count">(%s)</span>
Details
Tamil (ta)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

முடக்கப்பட்டது <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

முடக்கப்பட்டது <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
te Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • అచేతనం <span class="count">(%s)</span>
  • అచేతనం <span class="count">(%s)</span>
Details
Telugu (te)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

అచేతనం <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

అచేతనం <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
th Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • ไม่ได้ใช้งาน <span class="count">(%s)</span>
Details
Thai (th)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

ไม่ได้ใช้งาน <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
tl Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Hindi Gumagana <span class="count">(%s)</span>
  • Hindi Gumagana <span class="count">(%s)</span>
Details
Tagalog (tl)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Hindi Gumagana <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

Hindi Gumagana <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
tr Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Pasif <span class="count">(%s)</span>
  • Pasif <span class="count">(%s)</span>
Details
Turkish (tr)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 0, 1

Pasif <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Pasif <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ug Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • توختىتىلغان <span class="count">(%s)</span>
  • توختىتىلغان <span class="count">(%s)</span>
Details
Uighur (ug)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

توختىتىلغان <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

توختىتىلغان <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
uk Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Заборонені <span class="count">(%s)</span>
  • Заборонені <span class="count">(%s)</span>
  • Заборонені <span class="count">(%s)</span>
Details
Ukrainian (uk)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

This plural form is used for numbers like: 1, 21, 31

Заборонені <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 2, 3, 4

Заборонені <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

This plural form is used for numbers like: 0, 5, 6

Заборонені <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
ur Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • غیر فعال شدہ <span class="count">(%s)</span>
  • غیر فعال شدہ <span class="count">(%s)</span>
Details
Urdu (ur)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

غیر فعال شدہ <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Disabled <span class="count">(%s)</span>

غیر فعال شدہ <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
uz Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • O'chirilgan <span class="count">(%s)</span>
Details
Uzbek (uz)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

O'chirilgan <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
vi Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • Đã tắt <span class="count">(%s)</span>
Details
Vietnamese (vi)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Đã tắt <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
zh-cn Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • 已停用<span class="count">%s</span>
Details
Chinese (China) (zh-cn)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

已停用<span class="count">%s</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
zh-hk Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • 已停用 <span class="count">(%s)</span>
Details
Chinese (Hong Kong) (zh-hk)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

已停用 <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
zh-tw Disabled <span class="count">(%s)</span> themes
  • 已停用 <span class="count">(%s)</span>
Details
Chinese (Taiwan) (zh-tw)

Singular: Disabled <span class="count">(%s)</span>

Plural: Disabled <span class="count">(%s)</span>

已停用 <span class="count">(%s)</span>

You have to log in to edit this translation.

or Cancel
Legend:
Current
Waiting
Fuzzy
Old
with warnings